An Agneessens

Directeur 053 46 65 00

Steve Beurms

Coördinator

Anja Lauwaert

Leerkracht Economie - Leerlingbegeleider 2de en 3de graad 053 46 65 20

Angelique De Moor

Leerlingbegeleider 1ste graad 053 46 65 21

Maaike Quateau

Studiebegeleiding - GOK 053/46 65 22

Hannah Verdoodt

Leerkracht katholiek godsdienst - Leerlingbegeleider 1ste graad

Sabine Bontinck

Secretariaat 2de graad 053 46 65 00

Nancy De Brouwer

Directiesecretaresse - Peroneelsadministratie 053 46 65 00

Tonia Maesfranckx

Secretariaat 1ste graad 053 46 65 00

Christoph Veldeman

Econoom 053 46 65 31

Vanessa Mallego

Economaat 053 46 65 30

Koen Cardon

Secretariaat 3de graad 053 46 65 00

Anneleen Swenne

Personeelsadministratie 053 46 65 00

Karen Segers

Schoolmentor

Michel Van Scharen

ICT-coördinator

Katleen Matthieu

Onthaal

Nele Brusselmans

Leerkracht Engels

Wiske Matthys

Leerkracht Wiskunde

Noortje Beeckman

Leerkracht Wiskunde - Economie

Iris Van Melkebeke

Leerkracht Wiskunde

Lydia Van Mulders

Leerkracht Engels - Duits

Hans Wittevrongel

Leerkracht Aardrijkskunde

Ruben Meert

Leerkracht Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk

Nina Vandepapeliere

Leerkracht Nederlands

Sandra Tas

Leerkracht Grieks - Latijn

Liza Louies

Leerkracht Geschiedenis

Marnix Steenhaut

Leerkracht Nederlands

Nele Callebaut

Leerkracht Wiskunde

Pia Van den Bonne

Leerkracht Latijn - Grieks

Sam De Knop

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Sophie Bossut

Leerkracht Frans

Umut Tokgöz

Leerkracht Wiskunde

Jurgen Bauche

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Katrien De Mesmaeker

Leerkracht Nederlands

Lore Vanbever

Leerkracht Economie

Lieven Piron

Leerkracht Artistieke Opvoeding

Kobeke Vandeputte

Leerkracht Biologie

Erika De Schutter

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Kim Van den Bossche

Leerkracht Biologie - Aardrijkskunde CLIL- leerkracht

Katrien Vandersnickt

Leerkracht Frans

Gert-Jan Pieters

Leerkracht Wiskunde - Informatica

Fatma Bilge

Leerkracht Islamitische Godsdienst

Emile Cardinael

Leerkracht Natuurwetenschappen

Jens Ramon

Leerkracht Nederlands - Latijn

Anouschka Pauwels

Leerkracht Frans

Eline De Pessemier

Leerkracht Engels

Hanna Moens

Leerkracht Niet-Confessionele Zedenleer

Klaas Vonck

Leerkracht Wiskunde

Lien De Paepe

Leerkracht Geschiedenis

Nihan Akkose

Leerkracht Wiskunde

Kris De Roo

Leerkracht Frans - Engels

William Van Linthoudt

Leerkracht Geschiedenis

Kelly Doeraene

Leerkracht Spaans

Daan Smekens

Leerkracht Aardrijkskunde

Dries De Groote

Leerkracht Gedrag- en Cultuurwetenschappen - Economie

Lise De Bolle

Leerkracht Engels - Geschiedenis

Nina De Cloet

Leerkracht Gedrag- en Cultuurwetenschappen

Victor Courtens

Leerkracht Wiskunde - Natuurwetenschappen

Annabel Marcoen

Leerkracht Natuurwetenschappen

Ken Erpels

Leerkracht Fysica

Domenique Brackeva

Leerkracht Wiskunde

Bert Liessens

Leerkracht Gedragswetenschappen

Julie Goossens

Leerkracht Wiskunde

Linde Gees

Leerkracht Nederlands

Arne Redant

Leerkracht Nederlands en Engels Alfaklas

Tim van den Brande

Leerkracht Protestanse godsdienst

Nicolai Possemiers

Leerkracht NC-zedenleer

Lieve Van der Vincken

Leerkracht Techniek

Matthias Soberon

Leerkracht Artistieke Opvoeding

Ann Geeroms

Leerkracht Frans - Nederlands

Sean Dumon

Leerkracht Informatica - Aardrijkskunde - Economie

Natalia Janssens

Leerkracht Orthodoxe godsdienst

Patrick De Moor

Leerkracht Frans

Kim De Kerpel

Leerkracht Frans - Lichamelijke Opvoeding

Lies Vanhove

Leerkracht Nederlands

AGENDA

CONTACT INFO