Inschrijving

Directie

Leerlingbegeleiding

Ondersteunend personeel

Leerkrachten

Anneleen Bradt

Leerkracht Wiskunde

An Agneessens

Directeur 053 46 65 00

Nele Brusselmans

Leerkracht Engels 

Wiske Matthys

Leerkracht Wiskunde

Noortje Beeckman

Leerkracht Wiskunde  

Iris Van Melkebeke

Leerkracht Wiskunde

Lydia Van Mulders

Leerkracht Engels - Duits

Hans Wittevrongel

Leerkracht Aardrijkskunde - Fietstechnieken

Ruben Meert

Leerkracht Natuurwetenschappen - Wetenschappelijk werk

Nina Vandepapeliere

Leerkracht Nederlands 

Sandra Tas

Leerkracht Grieks - Latijn

Bert Liessens

Leerkracht Gedrags- en Cultuurwetenschappen

Liza Louies

Leerkracht Geschiedenis

Marnix Steenhaut

Leerkracht Nederlands 

Nele Callebaut

Leerkracht Wiskunde

Pia Van den Bonne

Leerkracht Latijn - Grieks

Sam De Knop

Leerkracht Lichamelijke opvoeding

Sophie Bossut

Leerkracht Frans 

Umut Tokgöz

Leerkracht Fysica - Wiskunde

Jurgen Bauche

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Katrien De Mesmaeker

Leerkracht Nederlands 

Lore Vanbever

Leerkracht Economie

Lieven Piron

Leerkracht Plastische opvoeding 

Kobeke Vandeputte

Leerkracht Biologie

Sabine Bontinck

Secretariaat 2de graad 053 46 65 00

Anja Lauwaert

Leerkracht Economie Leerlingbegeleider  053 46 65 20

Venita Van Cauter

Adjunct-directeur 053 46 65 00

Nancy De Brouwer

Directiesecretaresse - Peroneelsadministratie 053 46 65 00

Erika De Schutter

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding

Kim Van den Bossche

Leerkracht Biologie - Aardrijkskunde CLIL- leerkracht

Katrien Vandersnickt

Leerkracht Frans

Gert-Jan Pieters

Leerkracht Wiskunde  ICT-Coördinator

Fatma Bilge

Leerkracht Islamitische Godsdienst

Steve Beurms

Leerkracht Wiskunde 

Jens Ramon

Leerkracht Nederlands - Latijn

Angelique De Moor

Leerlingbegeleider  053 46 65 21

Tonia Maesfranckx

Secretariaat 1ste graad 053 46 65 00

Christoph Veldeman

Econoom 053 46 65 31

Vanessa Mallego

Economaat 053 46 65 30

Koen Cardon

Secretariaat 3de graad 053 46 65 00

Anouschka Pauwels

Leerkracht Frans   

Eline De Pessemier

Leerkracht Engels

Lana Lippens

Leerkracht 'Groei uit jezelf' - Nederlands

Hanna Moens

Leerkracht Niet-Confessionele Zedenleer

Maaike Quateau

Studiebegeleiding en GOK 053/46 65 22

Klaas Vonck

Leerkracht Wiskunde

Anneleen Swenne

Personeelsadministratie 053 46 65 00

Nico Wieme

Leerkracht Nederlands 

Lien De Paepe

Leerkracht Geschiedenis

Mireille Morias

Leerkracht Frans

Kris De Roo

Leerkracht Frans - Engels

William Van Linthoudt

Leerkracht Geschiedenis Conciërge

Kelly Doeraene

Leerkracht Spaans

Daan Smekens

Leerkracht Aardrijkskunde

Dries De Groote

Leerkracht Gedrag- en Cultuurwetenschappen

Lise De Bolle

Leerkracht Engels en Geschiedenis

Nina De Cloet

Leerkracht Gedrag- en Cultuurwetenschappen

Karen Segers

Schoolmentor

Victor Courtens

Leerkracht STEM, Techniek en Natuurwetenschappen

Annabel Marcoen

Leerkracht Natuurwetenschappen

Kim De Kerpel

Leerkracht Lichamelijke Opvoeding en Frans

Christoph Dekens

Leerkracht Economie (vervanging Lore Vanbever)

Ken Erpels

Leerkracht Fysica

Kim De Hauwere

Leerkracht Biologie en Chemie

Christoph Dekens

Leerkarcht Economie

Julie Goossens

Leerkracht Wiskunde

Sean Dumon

Leerkracht Financiële geletterdheid en E-learning

Linde Gees

Leerkracht Nederlands

Yannick De Hon

Leerkracht Chemie

Annabel

Leerkracht

Contact Info