Inschrijving

WARME EN ZORGZAME SCHOOL

 

Ik heb het Lyceum steeds ervaren als een zeer warme en zorgzame school.  Ook mijn stagementor van de lerarenopleiding zei dat met zoveel woorden in haar eerste verslag. Toen ik hier tien jaar geleden zelf leerling was, voelde ik me direct welkom en geborgen.  Dit gevoel ervaar ik nu opnieuw als leerkracht.  Dit is het eerste jaar dat ik lesgeef.  Om dit te kunnen doen op het Lyceum is werkelijk een heel mooie ervaring.

William Van Linthoudt, oud-leerling en interim-leerkracht Geschiedenis

waarom onze school?

  • Kwaliteit Kleinschalig en kwalitatief onderwijs is onze insteek.
  • VIP Bij ons is elke leerling uniek en zo wordt die ook behandeld.
  • Leerlingbegeleiding Een team van klascoaches en leerlingenbegeleiders staat voor je klaar.

Facebook

Contact Info