Inschrijving

Umut Tokgoz

HOOG WELBEVINDEN

Het Lyceum is een leerlinggerichte school. Alle wensen van de leerlingen worden vervuld, alles wordt gedaan om kwalitatief hoog onderwijs aan te bieden. Door de goede organisatie en structuur is er een goed welbevinden op school. Dit geldt niet alleen voor de leerlingen, maar ook voor de leerkrachten. Zowel leerlingen als leerkrachten krijgen voortdurend de kans om zich te ontplooien. Ik werd vanaf dag 1 warm opgevangen door de collega's, ik voelde me meteen thuis. Op het Lyceum is iedereen een VIP, ook de leerkrachten.

Umut Tokgoz, leerkracht wiskunde en fysica

waarom onze school?

  • Kwaliteit Kleinschalig en kwalitatief onderwijs is onze insteek.
  • VIP Bij ons is elke leerling uniek en zo wordt die ook behandeld.
  • Leerlingbegeleiding Een team van klascoaches en leerlingenbegeleiders staat voor je klaar.

Facebook

Contact Info